O MNIE

Poznajcie najpierw tych,  bez których tego bloga by nie było:

A teraz kilka słów o mnie:

Olga – żona Przemka, mama 3,5 letniej Karolinki i urodzonego w maju Michała oraz blogerka. Cała nasza rodzinka, włącznie z psem rasy westie o wdzięcznym imieniu Beza, mieszka w Szczecinie, który notabene nie leży nad morzem. 😉 

Co lubię?

Podróżowanie sprawia mi ogromną frajdę. Pasjonuje mnie Hiszpania, ale innymi kierunkami świata też nie gardzę. Spędziłam 2 lata w Stanach jako au pair. Polskę zwiedzam od niedawna, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Uwierzycie, że pierwszy raz nad polskim morzem byłam w wieku 22 lat i to tylko dlatego, że mieszkał tam mój obecny mąż?

Ponadto lubię gotować i dobrze zjeść – należę do osób, które żyją po to żeby jeść, więc raczej nie znajdziesz tutaj sposobów na odchudzanie (z wyjątkiem tego wpisu).  Jestem miłośniczką seriali i kina, lecz od narodzin Karoliny, mam w tym zakresie spore zaległości. Staram się je nadrabiać i od czasu do czasu polecę Ci jakieś ciekawe pozycje do obejrzenia.

Dlaczego bloguję?

Bo to moja pasja, a tę powinno się rozwijać i pielęgnować. Odkryłam ją wraz z przyjściem na świat Karolinki. Być może stało się to już na porodówce. Musiało jednak minąć kilka miesięcy nim zaczęłam swoje marzenia realizować.

Dla kogo bloguję?

Jeśli napiszę, że tylko dla siebie to mi uwierzysz? Raczej wątpię. Głównie dla Ciebie! Dla Ciebie przyszły lub obecny rodzicu, który tak jak ja zmagasz się z bolączkami życia codziennego, który tak jak ja szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące dzieci, ich rozwoju i organizacji życia. Chcę się Tobą dzielić moim doświadczeniem, pomóc rozwiązać problemy, z kórymi się borykasz i może podpowiedzieć ci co nieco w kwestiach luźniejszych, niezwiązanch z rodzicielstwem. 

Gdzie możesz mnie znaleźć oprócz bloga?

Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało na mój adres mailowy: kontakt@polishgirlolga.pl

Zajrzyj również na moje profile społecznościowe, gdzie dzielę się z Tobą kawałkiem mojego życia:  

Zaobserwuj mnie tam! Na pewno tego nie pożałujesz!

Liczę na Ciebie i mam nadzieję, że zostaniesz tu ze mną na dłużej!

Olga